Marek Brinzík o dôležitosti triedenia odpadu

Súťaž: sledujte 9. diel bez napätia a odpovedzte na súťažnú otázku

V 9. vydaní online magazínu BEZ NAPÄTIA sme vyspovedali odpadára, Mareka Brinzíka, z organizácie zodpovednosti výrobcov NATUR-PACK, a.s..

Zavítali sme do bratislavského OLO centra, kde sa každoročne vzdelávajú tisícky detí v téme triedenia, recyklácie a predchádzania vzniku odpadov. S Marekom Brinzíkom sme sa rozprávali o tom, prečo je dôležité triedenie odpadov, kde robíme my ľudia najčastejšie chyby a aké sú trendy v energetickom zhodnocovaní odpadu. Nezabudli sme aj na citlivú tému a to, kto v súčasnosti platí triedenie odpadov na Slovensku.

Marek Brinzík

Marek Brinzík je profesionál a odborník v odbore odpadového hospodárstva. Zároveň sa venuje ochrane životného prostredia a svojimi aktivitami sa snaží pozitívne vplývať na laickú verejnosť vo veci nakladania a triedenia s odpadmi. Aktívne publikuje tematický obsah. Je riaditeľom vzťahov pre verejnosť v spoločnosti NATUR-PACK, a.s..

Témy, na ktoré odpovedal náš hosť:

V závere 9. dielu máme pre Vás pripravenú súťažnú otázku a ak sa zapojíte a správne odpoviete, jeden z Vás získa túto cool eko vychytávku a to triediace boxy na odpad. Všetky podrobnosti sa dozviete v závere 9 vydania magazínu BEZ NAPÄTIA.

Ako prebiehalo natáčanie 9. dielu

Najnovší obsah

Zdieľaj článok

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin