Marek Brinzík o dôležitosti triedenia odpadu

Súťaž: sledujte 9. diel bez napätia a odpovedzte na súťažnú otázku

V 9. vydaní online magazínu BEZ NAPÄTIA sme vyspovedali odpadára, Mareka Brinzíka, z organizácie zodpovednosti výrobcov NATUR-PACK, a.s..

Zavítali sme do bratislavského OLO centra, kde sa každoročne vzdelávajú tisícky detí v téme triedenia, recyklácie a predchádzania vzniku odpadov. S Marekom Brinzíkom sme sa rozprávali o tom, prečo je dôležité triedenie odpadov, kde robíme my ľudia najčastejšie chyby a aké sú trendy v energetickom zhodnocovaní odpadu. Nezabudli sme aj na citlivú tému a to, kto v súčasnosti platí triedenie odpadov na Slovensku.

Marek Brinzík

Marek Brinzík je profesionál a odborník v odbore odpadového hospodárstva. Zároveň sa venuje ochrane životného prostredia a svojimi aktivitami sa snaží pozitívne vplývať na laickú verejnosť vo veci nakladania a triedenia s odpadmi. Aktívne publikuje tematický obsah. Je riaditeľom vzťahov pre verejnosť v spoločnosti NATUR-PACK, a.s..

Témy, na ktoré odpovedal náš hosť:

V závere 9. dielu máme pre Vás pripravenú súťažnú otázku a ak sa zapojíte a správne odpoviete, jeden z Vás získa túto cool eko vychytávku a to triediace boxy na odpad. Všetky podrobnosti sa dozviete v závere 9 vydania magazínu BEZ NAPÄTIA.

Ako prebiehalo natáčanie 9. dielu

Najnovší obsah

Zdieľaj článok

Facebook
Twitter
LinkedIn