Ako funguje vertikálna farma v HAUSNATURA

Súťaž: sledujte 11. diel bez napätia a odpovedzte na súťažnú otázku

V 11. vydaní online magazínu BEZ NAPATIA sme vyspovedali moderných farmárov a inovátorov, ktorí stoja za aquaponickou mestskou vertikálnou farmou v Bratislave.

S Lukášom Steinigerom a Filipom Toškom sme sa rozprávali o tom čo je to aquapónia, ako vlastne funguje vertikálna farma a čo všetko sa vie na takej farme dopestovať. A nezabudli sme ani na životné prostredie, pretože produkty farmy balia už do rozložiteľných obalov.

Lukáš Steiniger

Spoluzakladateľ spoločnosti HAUSNATURA a prvej slovenskej mestskej vertikálnej farmy na pestovanie zeleniny aquaponickou metódou. Lukáš je zároveň právnik špecializujúci sa na oblasť technológií, ktoré úspešne integruje do svojej praxe a podnikania. Vďaka jeho skúsenostiam a osobitnému talentu pre spojenie práva, biznisu a technológií sa podieľa na viacerých úspešných projektoch v pozícii investora ako aj business a právneho poradcu.

Filip Toška

Spoluzakladateľ spoločnosti HAUSNATURA a prvej slovenskej mestskej vertikálnej farmy na pestovanie zeleniny aquaponickou metódou. Aquapónií a pestovaniu rastlín v spojení s modernými technológiami sa venuje už viac ako 8 rokov, pričom za tento čas vyvinul vlastný systém efektívneho pestovania zeleniny a automatizácie fungovania modernej farmy. Filip so svojím tímom prináša na Slovensko inovácie a budúcnosť do oblasti poľnohospodárstva agro-technológií.

S modernými farmármi sme sa rozprávali o týchto témach:

Vyhrajte produkty od HAUSNATURY

V závere 11 dielu máme pre Vás pripravenú súťažnú otázku a ak sa zapojíte a správne odpoviete, jeden z Vás získa produkty od aquaponickej vertikálnej farmy v Bratislave. Všetky podrobnosti sa dozviete v závere 11 vydania magazínu BEZ NAPÄTIA.

Najnovší obsah

Zdieľaj článok

Facebook
Twitter
LinkedIn