Ako funguje vertikálna farma v HAUSNATURA

Súťaž: sledujte 11. diel bez napätia a odpovedzte na súťažnú otázku

V 11. vydaní online magazínu BEZ NAPATIA sme vyspovedali moderných farmárov a inovátorov, ktorí stoja za aquaponickou mestskou vertikálnou farmou v Bratislave.

S Lukášom Steinigerom a Filipom Toškom sme sa rozprávali o tom čo je to aquapónia, ako vlastne funguje vertikálna farma a čo všetko sa vie na takej farme dopestovať. A nezabudli sme ani na životné prostredie, pretože produkty farmy balia už do rozložiteľných obalov.

Lukáš Steiniger

Spoluzakladateľ spoločnosti HAUSNATURA a prvej slovenskej mestskej vertikálnej farmy na pestovanie zeleniny aquaponickou metódou. Lukáš je zároveň právnik špecializujúci sa na oblasť technológií, ktoré úspešne integruje do svojej praxe a podnikania. Vďaka jeho skúsenostiam a osobitnému talentu pre spojenie práva, biznisu a technológií sa podieľa na viacerých úspešných projektoch v pozícii investora ako aj business a právneho poradcu.

Filip Toška

Spoluzakladateľ spoločnosti HAUSNATURA a prvej slovenskej mestskej vertikálnej farmy na pestovanie zeleniny aquaponickou metódou. Aquapónií a pestovaniu rastlín v spojení s modernými technológiami sa venuje už viac ako 8 rokov, pričom za tento čas vyvinul vlastný systém efektívneho pestovania zeleniny a automatizácie fungovania modernej farmy. Filip so svojím tímom prináša na Slovensko inovácie a budúcnosť do oblasti poľnohospodárstva agro-technológií.

S modernými farmármi sme sa rozprávali o týchto témach:

Vyhrajte produkty od HAUSNATURY

V závere 11 dielu máme pre Vás pripravenú súťažnú otázku a ak sa zapojíte a správne odpoviete, jeden z Vás získa produkty od aquaponickej vertikálnej farmy v Bratislave. Všetky podrobnosti sa dozviete v závere 11 vydania magazínu BEZ NAPÄTIA.

Najnovší obsah

Zdieľaj článok

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin